معرفی و دانلود کتاب «چرا عقب مانده ایم»

کتاب چرا عقب مانده ایم با نویسندگی دکتر علی محمد ایزدی، بینش جدیدی در قسمت رفتار های اجتماعی بنده برایم اعطا نمود. هرچند سخن این کتاب بر سر عقب ماندگی جامعه ی ایران است، اما تقریبا تمامی مطالب آن در جامعه ی افغانستانی ما نیز صدق می کند.

خلاصه ی عناوین این کتاب بر محور دلایل غقب ماندگی، شخصیت های رفتاری، نظر خارجی ها و داخلی ها در باره ی خلقیات مان (ایران) که تقریبا مشترک است، مشاهده ی کلی از گویش و کنش مان در اجتماع و تحلیل شخصیت های اخلاقی متفاوت است که در نهایت با یک نتیجه گیری گویا و جامع باعث تغییر نگرش خواننده خواهد شد.

برای دانلود کتاب از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود کتاب با فرمت PDF

کتاب راهنمای میز کمیسیون بسکتبال

بسکتبال یکی از رشته های ورزشی مهیج و زیبای گروهی است که تقریبا در تمامی کشور های جهان بازی می شود. میز کمیسیون که در حقیقت بخشی از تیم داوری این بازی می باشد از جمله بخش های مهم و در معرض دید تماشاچیان در تیم داوری می باشد. چرا که تغییر اطلاعات تابلوی نمرات، درج خطاها، مدیریت زمان های بازی و برخی موارد مهم دیگر باید توسط این تیم مدیریت گردد. هرچه کارکرد این تیم حرفه ای تر باشد بدون شک سطح بازی ها تا حد زیادی بالا خواهد رفت. در این مطلب لینک دانلود کتاب راهنمای میز کمیسیون که به زبان فارسی ترجمه شده است را در اختیارتان خواهم گذاشت. امید که شما فارسی زبان علاقمند به رشته ی بسکتبال از این کتاب استفاده نموده و هرگونه پیشنهاد و انتقاد در مورد ترجمه ی این کتاب را با بنده در بخش نظرات همین مطلب و یا فرم تماس با بنده به اشتراک بگذارید.

حجم 4.5 مگابایت
تعداد صفحات: 114 صفحه

کتاب نهایی ترجمه میز کمیسیون بسکتبال فیبا

با احترام
همایون عظیمی

پایان نامه کامپیوتر ساینس – دواخانه

منوگراف یا پایان نامه ی تحصیلی یکی از پرچالش ترین مراحل دوره ی دانشجویی است که به ویژه برای دانشجویان رشته ی کامپیوتر اگر به خوبی سپری شود قطعا در بازار کار می توان به صورت حرفه ای تری وارد شد و حرفی برای گفتن داشت.

با توجه به نیاز بازار افغانستان بنده موضوعی را تکت نام طراحی و ساخت سیستم مدیریت دواخانه انتخاب نموده و موضوعات مرتبط به آن از قبیل طراحی، تکنولوژی های مورد استفاده برای ساخت و همچنان مراحل انجام کار را به طور کامل تشریح داده ام.

برای دانلود آن از این لینک استفاده نمایید. در صورت نیاز به سورس اصلی برنامه می توانید با ایمیل آدرس exp3rt[@]outlook.com به تماس شده تا برایتان ارسال نمایم.

روز های سخت

هر لحظه از زندگی، انسان شاهد اتفاقاتی است که درس های زیادی به وی میدهد. دوستانی که به دشمن تبدیل شده و دشمنانی که به دوست… روزگار فشار عجیبی را وارد نموده و این فشار ها ثابت می سازد که عقل محدود بوده و از درک همه چیز عاجز است. با این حال باز هم دنبال راه حل دنیوی گشته و گشته و این ذهن سر در گم است که هر آن به مسیری غیر منحرف می شود. پاسخ کوتاه است، از داشته هایت بگذر اما این که داشته ها مشترک باشد چطور؟ چند سال بعد شاید زندگی چنین نباشد اما قطعا روز های سخت هیچ گاه از یاد انسان ها نمی‌رود. شاید اشخاص و اتفاقات فراموش شوند، اما مطمئنا سختی ها فراموش نخواهد شد.