همایون عظیمی

فارغ التحصیل از موسسه تحصیلات عالی خواجه عبدالله انصاری از رشته ی کامپیوتر ساینس، دیپارتمنت پایگاه داده می باشم. طراحی پایگاه های اطلاعاتی (دیتابیس)، طراحی وبسایت با وردپرس، حسابداری و ورزش وعده های غذایی هر روز من است.


Facebook


Telegram

طراحی پایگاه داده

طراحی یک پایگاه داده ی حرفه ای نیاز به تخصص، تعهد و تجربه دارد. چرا که مبنای اساسی یک نرم افزار حرفه ای و کارآمد به شمار می رود. MS-Access, MS SQL Server و MySQL ابزار های مورد استفاده ی من است.

طراحی سایت

وب سایت در دنیای امروزی علاوه بر شرکت ها و موسسات برای افراد نیز نیازی مبرم است. برای طراحی یک وبسایت حرفه ای با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت با من به تماس شوید. طراحی پشتیبانی و سئو وب سایت با ابزار های حرفه ای تخصص دیگر من است.

حسابداری

حسابداری اساس پایداری شرکت هاست. چرا که مفاد و ضرر، کنترل هزینه ها و هرآنچه که مرتبط به سرمایه است با حسابداری حرفه ای ممکن است در غیر آن زوال نتیجه ی کارکرد شرکت هاست.

کویک بوکس

یک نرم افزار حسابداری خوب می تواند در امر چالش های پیش روی شرکت ها به شما کمک فراوانی کند. اما تخصص در حسابداری و استفاده از نرم افزار امری ضروری است. برای حل نیاز های خویش با کویکی بوکس با من تماس بگیرید.

مربی بسکتبال

ورزش آهنگ موزون سلامتی، نماد قدرت، همت و ایستادگی است. تجربه ی من در مربی گری بسکتبال از مبتدی تا سطح ملی راه حل حرفه ای برای حرکتی حماسی به سوی بین المللی شدن توسط ورزش بسکتبال است.

مربی آماتور شنا

به فرزندان خود شنا و تیراندازی و سوارکاری بیاموزید. رسول الله (ص) – شنا کردن ورزشی مفرح و هیجان انگیز و همچنان از دساتیر پیشوای مسلمین نبی اکرم (ص) می باشد. شنای اصولی را صرفا با حضور یک مربی می توان فرا گرفت.

آخرین فعالیت ها

  • طراحی و ساخت ماکت اولیه ی سیستم مدیریت تجاری شرکت آسیا فارما
  • طراحی وبسایت فروشگاهی رستوران 5050
  • ترجمه ی کتاب قوانین داوری میز کمیسیون بسکتبال
  • برگزاری دوره ی آموزشی قوانین داوری بسکتبال

من سال های زیادی است که آقای همایون عظیمی را می شناسم. او یک شخص کوشا و با تدبیر در تمام امور محوله خود است که همیشه برای جذب تجارب بیشتر دست از تلاش بر نداشته.

رامین رامش
ماستر مهندسی شبکه

 

 

تماس با من

برای تماس مستقیم کافی است نام، ایمیل و پیغام خویش را برایم ارسال نمایید. در اولین فرصت پاسخ خواهم داد.

آنانی به سعادت خواهند رسید که سه رابطه را به درستی اجرا نمایند. رابطه با